Pogrzeb śp. płk Zbigniewa Makowieckiego - komunikat nr 5

Koledzy 
jak już z pewnością wszystkim jest wiadomo, na dzień 25 listopada 2017 roku został zaplanowany pogrzeb Pana płk Zbigniewa Makowieckiego. 
 
Uważam, że uczestnictwo w tej ceremonii jest powinnością każdego współczesnego Kawalerzysty. Jeśli ktoś ma wątpliwości, niech odszuka w swojej pamięci chwile, kiedy to Pan Pułkownik przyjeżdżał do nas nie zważając na swój wiek, trud oraz zmęczenie. 
 
 W pogrzebie Pana płk Makowieckiego weźmie udział Szwadron Reprezentacyjny Kawalerii Ochotniczej, Poczty Sztandarowe Kawalerii Ochotniczej oraz Oddział Kawalerii Ochotniczej składający się z kawalerzystów ochotników. 
 
 Ze względów organizacyjnych proszę zarówno dowódców oddziałów zrzeszonych w Federacji Kawalerii Ochotniczej, jak i tych oddziałów, które nie są członkami Federacji Kawalerii Ochotniczej o zgłaszanie swojego uczestnictwa na adres e-mail: jan.znamiec@znamiec.pl, biuro@toporzysko.pl. Swój udział mogą również zgłaszać indywidualni kawalerzyści, którzy pragną pożegnać Pana Pułkownika Makowieckiego. 
 
Pragnęlibyśmy bowiem przygotować ceremonię pogrzebową w sposób jak najbardziej godny pamięci Pana Pułkownika Makowieckiego. 
 
Czołem 
Prezes Zarządu
Federacji Kawalerii Ochotniczej RP
rtm.kaw.och Jan Znamiec